ATF
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
Garry_Stoughton
Garry_Stoughton
Posts : 2
Join date : 06/09/2018
Age : 24

Garry Stoughton — APLICATIE ATF [R] Empty Garry Stoughton — APLICATIE ATF [R]

Joi Sept 06, 2018 4:00 pm
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
APLICATIE


Informatii generale:



  • Nume: Stoughton
  • Prenume: Garry
  • Sex: M
  • Varsta: 35
  • Inaltime: 1.80 cm
  • Greutate: 85 kg
  • Nationalitate: American
  • Adresa: Vinewood 415
  • Numar de telefon: 991012



Conditii:



  • Sunteti cetatean legal al Statelor Unite ale Americii?: Da.
  • Suferiti de vreo boala cronica? Daca da, explicati: N/A
  • Suferiti de vreo boala fizica? Daca da, explicati: N/A
  • Ati fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explicati: N/A
  • Ati fost vreodata arestat pentru o infractiune? Daca da, explicati: N/A
  • Sunteti in conformitate cu politica substantelor interzise in ATF? Daca da, explicati si dovediti (dovada medicala va trebui sa contina scrisoare de confirmare conform politicii substantelor interzise in ATF de la un medic autorizat): Da, sunt in conformitate si n-am consumat niciodata nimic.
  • Ati primit vreodata contraventie? Daca da, explicati: N/A
  • Detineti licenta de conducere valabila conform cat. I valabila in Statul San Andreas? Daca da, ati fost vreodata supus suspendarii? Detin licenta si nu a fost suspendata.
  • Detineti licenta port-arma? Daca da, ati fost supus vreodata suspendarii?: Detin licenta PF si nu a fost suspendata.
  • Aveti cunostinte lingvistice internationale? Daca da, specificati nivelul de vorbire ale acestora: Nu.



Statutul profesional (ESEU LIBER):



  • Scrieti istoricul dumneavoastra in conformitate cu statutul profesional (se refera la absolut toate locurile de munca pe care le-ati avut vreodata, totodata, la scolile absolvite si alte programe de educatie): Am fost manager la compania de taxiuri Struthers - Stoughton Taxi Company in anul 2017, am studii superioare, am atestat de taximetrist, atestat de agent de securitate.



[OUT OF CHARACTER]:



  • Prenume: Mihai Ciprian
  • Varsta: 19
  • De cand faceti parte din comunitatea Romania Role-play: Din anul 2014
  • De ce ati ales modul role-play si cum credeti ca poate fi definit termenul acesta: Modul roleplay defineste viata unei persoane de la stilul de viata pana la cariera si tot ce tine de acestea, am ales acest mod deoarece imi place ca iti poti portretiza caracterul dupa bunul plac adica de la calitati si defecte pana la absolut orice. Mai pe scurt tot ce tine de viata reala.
  • Cum considerati un character development realistic si cum ati modela latura negativa si cea pozitiva a acestuia: Un Ch dev realistic ar trebuii sa contina atat fiecare calitate cat si fiecare defect in parte, trebuie sa iti portretizezi caracterul dupa stilul de viata, el fiind unul legal sau ilegal. Trebuie sa fie totul complex pentru a iesi un ch dev realistic.
  • Numele contului de pe forum (link catre acesta): Cipricààà (( Nu ma lasa sa trec link-ul ))
  • Nivelul contului de pe care aplicati: 20
  • Ati mai facut parte din factiuni legale? Daca da, explicati si specificati ce fel de factiuni: Da, factiunea oficiala a lui Grintch mai exact Struthers - Stoughton Taxi Company care am fost co-leader pe tot parcursul factiunii.
  • Poze needitate cu /mystatus si /status de pe toate caracterele dumneavoastra: (( Nu ma lasa sa pun link-urile cu pozele ))


Ultima editare efectuata de catre Garry_Stoughton in Vin Sept 07, 2018 9:37 am, editata de 1 ori
Nathan_Burke
Nathan_Burke
Special Agents
Special Agents
Posts : 8
Join date : 05/09/2018

Garry Stoughton — APLICATIE ATF [R] Empty Re: Garry Stoughton — APLICATIE ATF [R]

Joi Sept 06, 2018 7:21 pm
(( Trimite un PM cu pozele mystats catre mine. ))
Garry_Stoughton
Garry_Stoughton
Posts : 2
Join date : 06/09/2018
Age : 24

Garry Stoughton — APLICATIE ATF [R] Empty Re: Garry Stoughton — APLICATIE ATF [R]

Joi Sept 06, 2018 8:10 pm
(( Am trimis ))
avatar
Tyler_Newman
Overall Administrator
Overall Administrator
Posts : 31
Join date : 05/09/2018

Garry Stoughton — APLICATIE ATF [R] Empty Re: Garry Stoughton — APLICATIE ATF [R]

Vin Sept 07, 2018 12:50 pm
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
 
• Stimate aplicant,


Va scriu din partea TRAINING OFFICERS pentru a va informa in legatura cu aplicatia dumneavoastra.
Dupa deliberari si dezbateri, personalul de recrutare a ajuns la decizia de a va RESPINGE aplicatia din diferite
motive.

• Decizie interna TRAINING OFFICERS


Cu respect,
Overall Administrator Tom Hall
Continut sponsorizat

Garry Stoughton — APLICATIE ATF [R] Empty Re: Garry Stoughton — APLICATIE ATF [R]

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum