ATF
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
Diego_Ramsey
Posts : 2
Join date : 06/09/2018

Surany Barabas - Aplicatie ATF [R] Empty Surany Barabas - Aplicatie ATF [R]

Joi Sept 06, 2018 7:15 pm
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
APLICATIE


Informatii generale:



  • Nume: Surany
  • Prenume: Barabas
  • Sex: Masculin
  • Varsta: 30
  • Inaltime: 1.86
  • Greutate: 65-70kg.
  • Nationalitate: Maghiara.
  • Adresa: Marina 178, Los Santos.
  • Numar de telefon: 993131



Conditii:



  • Sunteti cetatean legal al Statelor Unite ale Americii?: Da.
  • Suferiti de vreo boala cronica? Daca da, explicati: Nu.
  • Suferiti de vreo boala fizica? Daca da, explicati: Nu.
  • Ati fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explicati: Nu, nu am fost arestat.
  • Ati fost vreodata arestat pentru o infractiune? Daca da, explicati: Nu.
  • Sunteti in conformitate cu politica substantelor interzise in ATF? Daca da, explicati si dovediti (dovada medicala va trebui sa contina scrisoare de confirmare conform politicii substantelor interzise in ATF de la un medic autorizat): Da, sunt in coformitate cu politica si nu am consumat niciodata substante interzise.
  • Ati primit vreodata contraventie? Daca da, explicati: Amenda in trafic, daca se pune, deoarece nu am purtat casca de protectie pe motor.
  • Detineti licenta de conducere valabila conform cat. I valabila in Statul San Andreas? Daca da, ati fost vreodata supus suspendarii? Detin si nu mi-a fost suspendat vreodata.
  • Detineti licenta port-arma? Daca da, ati fost supus vreodata suspendarii?: Nu le detin.
  • Aveti cunostinte lingvistice internationale? Daca da, specificati nivelul de vorbire ale acestora: Da. Maghiara, noua zeci la suta.



Statutul profesional (ESEU LIBER):



  • Scrieti istoricul dumneavoastra in conformitate cu statutul profesional (se refera la absolut toate locurile de munca pe care le-ati avut vreodata, totodata, la scolile absolvite si alte programe de educatie): Am absolvit liceul `Miklos Gyuszi` pe profil de mecanica dupa care am continuat facultatea `Nyarad Gergely` tot la mecanica dar am abandonat-o pentru a putea sa muncesc ca si mecanic in Ungaria, iar de cand m-am mutat in Los Santos, munceam la Los Santos Auto pe post de mecanic.



[OUT OF CHARACTER]:



  • Prenume: Nimrod.
  • Varsta: 19 ani.
  • De cand faceti parte din comunitatea Romania Role-play: De 1 an si ceva.
  • De ce ati ales modul role-play si cum credeti ca poate fi definit termenul acesta: Am ales modul roleplay deoarece voiam sa incerc ceva nou si mi-a placut. Iar acest termen imi suna mai mult a simularea vietii noastre de zi cu zi, intr-un joc.
  • Cum considerati un character development realistic si cum ati modela latura negativa si cea pozitiva a acestuia: Dupa parerea mea un caracter development realistic ar fi unde faci un roleplay bun asupra fricii tale, defectelor, calitatilor si remuscarile din trecut.
  • Numele contului de pe forum (link catre acesta): Rvmses - nu merge sa pun link.
  • Nivelul contului de pe care aplicati: 36.
  • Ati mai facut parte din factiuni legale? Daca da, explicati si specificati ce fel de factiuni: Da, am facut parte din EMS (membru+lider), Goverment si Los Santos Auto.
  • Poze needitate cu /mystatus si /status de pe toate caracterele dumneavoastra: O sa dau PM la cineva pe forum, doar sa imi zica cineva ca la cine.
avatar
Diego_Ramsey
Posts : 2
Join date : 06/09/2018

Surany Barabas - Aplicatie ATF [R] Empty Re: Surany Barabas - Aplicatie ATF [R]

Joi Sept 06, 2018 7:15 pm
(( Cineva sa imi schimbe numele din Diego Ramsey in Surany Barabas, acum am vazut ca nu am acces eu. Multumesc. ))
Nathan_Burke
Nathan_Burke
Special Agents
Special Agents
Posts : 8
Join date : 05/09/2018

Surany Barabas - Aplicatie ATF [R] Empty Re: Surany Barabas - Aplicatie ATF [R]

Joi Sept 06, 2018 7:20 pm
(( Trimite pozele cu mystats catre mine. O sa ti se schimbe si numele ))
avatar
Tyler_Newman
Overall Administrator
Overall Administrator
Posts : 31
Join date : 05/09/2018

Surany Barabas - Aplicatie ATF [R] Empty Re: Surany Barabas - Aplicatie ATF [R]

Vin Sept 07, 2018 1:44 am
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
 
• Stimate aplicant,


Va scriu din partea TRAINING OFFICERS pentru a va informa in legatura cu aplicatia dumneavoastra. Dupa deliberari
si dezbateri, personalul de recrutare a ajuns la decizia de a va RESPINGE aplicatia din diferite
motive.

• Decizie interna TRAINING OFFICERS.


Cu respect,
Overall Administrator Tom Hall
Continut sponsorizat

Surany Barabas - Aplicatie ATF [R] Empty Re: Surany Barabas - Aplicatie ATF [R]

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum