ATF
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
Emanuela Elvira
Posts : 1
Join date : 07/09/2018

Emanuela Elvira - Aplicatie ATF [A] Empty Emanuela Elvira - Aplicatie ATF [A]

Vin Sept 07, 2018 5:51 pm
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
APLICATIE


Informatii generale:



  • Nume:Elvira
  • Prenume:Emanuela
  • Sex:F
  • Varsta:35
  • Inaltime:175
  • Greutate:58
  • Nationalitate:Columbiana
  • Adresa:East Los Santos 231
  • Numar de telefon:112000



Conditii:



  • Sunteti cetatean legal al Statelor Unite ale Americii?:Da
  • Suferiti de vreo boala cronica? Daca da, explicati:Nu
  • Suferiti de vreo boala fizica? Daca da, explicati:Da, sufar de astm din copilarie, insa acest aspect nu imi influenteaza modul de lucru, si calitatea prestata.
  • Ati fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explicati:Nu
  • Ati fost vreodata arestat pentru o infractiune? Daca da, explicati:Nu
  • Sunteti in conformitate cu politica substantelor interzise in ATF? Daca da, explicati si dovediti (dovada medicala va trebui sa contina scrisoare de confirmare conform politicii substantelor interzise in ATF de la un medic autorizat):Nu
  • Ati primit vreodata contraventie? Daca da, explicati:Nu
  • Detineti licenta de conducere valabila conform cat. I valabila in Statul San Andreas? Daca da, ati fost vreodata supus suspendarii?Da, detin una insa nu a fost suspendata.
  • Detineti licenta port-arma? Daca da, ati fost supus vreodata suspendarii?:Nu.
  • Aveti cunostinte lingvistice internationale? Daca da, specificati nivelul de vorbire ale acestora:Desigur, franceza si spaniola fluent.



Statutul profesional (ESEU LIBER):



  • Scrieti istoricul dumneavoastra in conformitate cu statutul profesional (se refera la absolut toate locurile de munca pe care le-ati avut vreodata, totodata, la scolile absolvite si alte programe de educatie):Am urmat cursurile scolii gimnaziale Saint Anna, dupa care am absolvit colegiul teoretic numarul 3. Am urmat facultatea de drept, insa nu am absolvit-o, am cunostinte vaste in codul penal. Prima data am fost angajata cat timp eram la facultate ca barman la o terasa din apropierea facultatii, dupa care am plecat din tara, in Columbia unde am servit patriei timp de 2 ani de zile ca agent special in telecomunicatii.



[OUT OF CHARACTER]:



  • Prenume:Stefan
  • Varsta:16
  • De cand faceti parte din comunitatea Romania Role-play: 3 ani
  • De ce ati ales modul role-play si cum credeti ca poate fi definit termenul acesta:Modul roleplay l-am ales deoarece sunt de parere ca acesta este modul de joc cel mai placut, in care imiti realitatea, poti face aproape orice vrei, poti incerca chestii pe care in realitate nu le poti face, si fara a avea de suferit in viata reala. Modul de joc roleplay, reflecta in proportii mari realitatea, poti incepe o cariera, spre exemplu una in cadrul politiei, dar si a urma o viata ilegala. Poti deasemenea sa iti construiesti un busniess, sa faci chiar si munca de jos, poti incerca lucruri diferite.
  • Cum considerati un character development realistic si cum ati modela latura negativa si cea pozitiva a acestuia:Un exemplu ar fii, sa rolezi ca esti tinut in facultate de catre parinti, dar dupa sa urmezi o latura mai proasta, vazand atatea exemple de oameni cu facultate dar cu neajunsuri multe, tu ai lua-o pe o cale gresita, apucandu-te sa furi, si asa mai departe. Poti rola deasemenea si ca lucrezi intr-un departament iar tu sa uzezi droguri in mod regulat, si povestea poate continua.
  • Numele contului de pe forum (link catre acesta):httpswwwrorproforumindexphpprofile54042trippy
  • Nivelul contului de pe care aplicati:19
  • Ati mai facut parte din factiuni legale? Daca da, explicati si specificati ce fel de factiuni:Nu
  • Poze needitate cu /mystatus si /status de pe toate caracterele dumneavoastra: httpsgyazocomd18b51607356f6b4c7c95765bfade030  (Emanuela Elvira) https[gyazo.comddfd283c9fc9c07ecfdc47baa9cfff0d (Alberto Caraman)

Nu merge sa pun link uri, daca vreti sa le vedeti dati mi pm, nu ma lasa forum ul, spune ca nu am voie sa pun link uri externe daca nu am 7 zile pe forum (Nu puteti posta link-uri externe sau adrese e-mail in primele 7 zile de la inscriere. Va rugam sa contactati un administrator pentru mai multe informatii.)
avatar
Tyler_Newman
Overall Administrator
Overall Administrator
Posts : 31
Join date : 05/09/2018

Emanuela Elvira - Aplicatie ATF [A] Empty Re: Emanuela Elvira - Aplicatie ATF [A]

Vin Sept 07, 2018 10:27 pm
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
 
• Stimate aplicant,


Va scriu din partea TRAINING OFFICERS pentru a va informa in legatura cu aplicatia dumneavoastra.
Dupa deliberari si dezbateri, personalul de recrutare a ajuns la decizia de a va ACCEPTA aplicatia
si de a va integra mai departe in procesul de recrutare.


Cu respect,
Overall Administrator Tom Hall
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum