ATF
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
Danielle Riverra
Posts : 1
Join date : 07/09/2018

Danielle Riverra - APLICATIE ATF [R] Empty Danielle Riverra - APLICATIE ATF [R]

Vin Sept 07, 2018 9:34 pm
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
APLICATIE


Informatii generale:



  • Nume:Riverra
  • Prenume:Danielle
  • Sex:Feminin.
  • Varsta:23
  • Inaltime:178 centimetri.
  • Greutate:62 kg.
  • Nationalitate:America.
  • Adresa: Crenshaw 38 casa fratelui meu.
  • Numar de telefon:704704



Conditii:



  • Sunteti cetatean legal al Statelor Unite ale Americii?:Da.
  • Suferiti de vreo boala cronica? Daca da, explicati:N/A.
  • Suferiti de vreo boala fizica? Daca da, explicati:N/A.
  • Ati fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explicati:N/A.
  • Ati fost vreodata arestat pentru o infractiune? Daca da, explicati:N/A.
  • Sunteti in conformitate cu politica substantelor interzise in ATF? Daca da, explicati si dovediti (dovada medicala va trebui sa contina scrisoare de confirmare conform politicii substantelor interzise in ATF de la un medic autorizat):Da, sunt in conformitate si n-am consumat niciodata nimic.
  • Ati primit vreodata contraventie? Daca da, explicati:N/A.
  • Detineti licenta de conducere valabila conform cat. I valabila in Statul San Andreas? Daca da, ati fost vreodata supus suspendarii? Detin licenta, dar nu a fost suspendata vreodata.
  • Detineti licenta port-arma? Daca da, ati fost supus vreodata suspendarii?:Nu detin.
  • Aveti cunostinte lingvistice internationale? Daca da, specificati nivelul de vorbire ale acestora:Da, minimul in spaniola.



Statutul profesional (ESEU LIBER):



  • Scrieti istoricul dumneavoastra in conformitate cu statutul profesional (se refera la absolut toate locurile de munca pe care le-ati avut vreodata, totodata, la scolile absolvite si alte programe de educatie): De la varsta de optisprezece ani pana la varsta de douazeci, am lucrat ca casiera la un supermarket, apoi la varsta de douazeci si unu de ani, am fost un fel de manager la barul tatalui meu.



[OUT OF CHARACTER]:



  • Prenume:Raul Alexandru.
  • Varsta:13 ani jumatate.
  • De cand faceti parte din comunitatea Romania Role-play: Fac parte din comunitatea Romania Role-play de aproape patru ani, cu pauze de scurta durata.
  • De ce ati ales modul role-play si cum credeti ca poate fi definit termenul acesta:Eu am ales modul role-play deoarece, in primul rand doream sa incerc ceva nou, iar in al doilea rand am fost chemat de cativa prieteni, iar definit este un mod de joc care semnifica viata de zi cu zi.
  • Cum considerati un character development realistic si cum ati modela latura negativa si cea pozitiva a acestuia:Un CH-dev realistic nu poate fi perfect, deoarece nu ar mai fi realistic, si s-ar indrepta spre sf-uri, asa ca un ch-dev realistic ar trebuii sa aibe si calitati, si defecte, in care intampina o gramada de suisuri si coborasuri.
  • Numele contului de pe forum (link catre acesta):nu ma lasa
  • Nivelul contului de pe care aplicati:5.
  • Ati mai facut parte din factiuni legale? Daca da, explicati si specificati ce fel de factiuni:Doar din ilegale.
  • Poze needitate cu /mystatus si /status de pe toate caracterele dumneavoastra:
    nU ma lasa sa pun
avatar
Tyler_Newman
Overall Administrator
Overall Administrator
Posts : 31
Join date : 05/09/2018

Danielle Riverra - APLICATIE ATF [R] Empty Re: Danielle Riverra - APLICATIE ATF [R]

Vin Sept 07, 2018 10:28 pm
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
 
• Stimate aplicant,


Va scriu din partea TRAINING OFFICERS pentru a va informa in legatura cu aplicatia dumneavoastra.
Dupa deliberari si dezbateri, personalul de recrutare a ajuns la decizia de a va RESPINGE aplicatia
din diferite motive.

• Decizie interna TRAINING OFFICERS.


Cu respect,
Overall Administrator Tom Hall
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum