ATF
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
Selena_Montes
Posts : 1
Join date : 11/09/2018

Selena Montes — APLICATIE ATF Empty Selena Montes — APLICATIE ATF

Mar Sept 11, 2018 8:24 pm
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
APLICATIE


Informatii generale:



  • Nume: Montes;
  • Prenume: Selena;
  • Sex: Feminin;
  • Varsta: 25;
  • Inaltime: 5'8';
  • Greutate: 145 lbs;
  • Nationalitate: Columbiana;
  • Adresa: East Los Santos, Felton Ave., 32;
  • Numar de telefon: 107634;



Conditii:



  • Sunteti cetatean legal al Statelor Unite ale Americii?: Da, sunt.
  • Suferiti de vreo boala cronica? Daca da, explicati: Nu, nu sufar de nicio boala cronica.
  • Suferiti de vreo boala fizica? Daca da, explicati: Nu, nu sufar de nicio boala fizica.
  • Ati fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explicati: Nu, nu am fost.
  • Ati fost vreodata arestat pentru o infractiune? Daca da, explicati: Nu, nu am fost.
  • Sunteti in conformitate cu politica substantelor interzise in ATF? Daca da, explicati si dovediti (dovada medicala va trebui sa contina scrisoare de confirmare conform politicii substantelor interzise in ATF de la un medic autorizat): Da, sunt in conformitate cu politica substantelor interzise.
  • Ati primit vreodata contraventie? Daca da, explicati: Nu, nu am primit.
  • Detineti licenta de conducere valabila conform cat. I valabila in Statul San Andreas? Daca da, ati fost vreodata supus suspendarii? Da, detin. Nu mi-a fost niciodata suspendata licenta.
  • Detineti licenta port-arma? Daca da, ati fost supus vreodata suspendarii?: Nu, nu detin.
  • Aveti cunostinte lingvistice internationale? Daca da, specificati nivelul de vorbire ale acestora: Da. Cunosc limba germana la nivel conversational si vorbesc fluent limba spaniola.



Statutul profesional (ESEU LIBER):



  • Scrieti istoricul dumneavoastra in conformitate cu statutul profesional (se refera la absolut toate locurile de munca pe care le-ati avut vreodata, totodata, la scolile absolvite si alte programe de educatie): Am terminat scoala elementara in Columbia, in orasul de provenienta. Am inceput liceul tot acolo si, la scurt timp, m-am mutat impreuna cu familia in Los Santos. Am avut diverse job-uri, evident part time, pe timpul vacantelor oferite de catre stat si am acumulat cincizeci de ore de voluntariat pe toata durata liceului. Am terminat Gregory McCaine si am urmat Facultatea de Drept din Los Santos. Am ales sa nu mai profesez dupa terminarea acesteia.



[OUT OF CHARACTER]:



  • Prenume: Mihai.
  • Varsta: 17.
  • De cand faceti parte din comunitatea Romania Role-play: De peste trei ani.
  • De ce ati ales modul role-play si cum credeti ca poate fi definit termenul acesta: In trecut, ma jucam foarte mult sa-mp si experimentam cat mai multe moduri de joc pe diferite servere, evident. Am dat de roleplay si m-am chinuit extrem de mult sa imi fac cont pe ro-rp. Intr-un final, am ajuns sa ma joc si m-a atras atat de mult incat am ramas pe comunitate (cat si altele) o vreme indeluganta, fiind singurul mod de joc ce mi-a permis sa imi folosesc creativitatea, sa mi-o dezvolt si sa ma distrez in acelasi timp. Eu, cel putin, imi imaginez roleplay-ul ca fiind o scena plina cu actori. Fiecare are o alta atitudine, alta imbracaminte si fac gesturi diferite. Mi-am imaginat asta de fiecare data cand am intrat pe server si pot definii roleplay-ul ca simularea vietii reale.
  • Cum considerati un character development realistic si cum ati modela latura negativa si cea pozitiva a acestuia: Nu trebuie sa existe, mereu, un balans intre toate. Un caracter poate fi mai avantajat cand vine vorba de trasaturile morale si mai putin avantajat cand vine vorba de cele fizice, ceea ce pentru mine defineste realismul. Ca si exemple, caracterului ii se pot atribui diferite slabiciuni sau frici ce il vor impiedica din a face anumite actiuni.
  • Numele contului de pe forum (link catre acesta): banulcraiovei (nu pot pune link).
  • Nivelul contului de pe care aplicati: 18.
  • Ati mai facut parte din factiuni legale? Daca da, explicati si specificati ce fel de factiuni: Da, EMS si PD.
  • Poze needitate cu /mystatus si /status de pe toate caracterele dumneavoastra:  Le-am trimis intr-un PM.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum