ATF
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
Vitto Saietta
Posts : 1
Join date : 07/09/2018

 Sophia Christiana - Aplicatie ATF [A] Empty Sophia Christiana - Aplicatie ATF [A]

Vin Sept 07, 2018 3:10 am
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
APLICATIE


Informatii generale:



  • Nume: Christiana
  • Prenume: Sophia
  • Sex: Feminin
  • Varsta: 25
  • Inaltime: 1,85
  • Greutate: 78Kg
  • Nationalitate: Americana
  • Adresa: str Ganton nr 38 Los Santons
  • Numar de telefon: 32811



Conditii:



  • Sunteti cetatean legal al Statelor Unite ale Americii?: Da
  • Suferiti de vreo boala cronica? Daca da, explicati: Nu
  • Suferiti de vreo boala fizica? Daca da, explicati: Nu
  • Ati fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explicati: Nu
  • Ati fost vreodata arestat pentru o infractiune? Daca da, explicati: Nu
  • Sunteti in conformitate cu politica substantelor interzise in ATF? Daca da, explicati si dovediti (dovada medicala va trebui sa contina scrisoare de confirmare conform politicii substantelor interzise in ATF de la un medic autorizat): Da mi-au fost aduse la cunostiinta cerintele si conditiile de inscriere in ATF
  • Ati primit vreodata contraventie? Daca da, explicati: Nu
  • Detineti licenta de conducere valabila conform cat. I valabila in Statul San Andreas? Daca da, ati fost vreodata supus suspendarii? Detin licenca, nu am fost suspendata
  • Detineti licenta port-arma? Daca da, ati fost supus vreodata suspendarii?: Nu.
  • Aveti cunostinte lingvistice internationale? Daca da, specificati nivelul de vorbire ale acestora: Italiana perfecta, araba mediu.



Statutul profesional (ESEU LIBER):



  • Scrieti istoricul dumneavoastra in conformitate cu statutul profesional (se refera la absolut toate locurile de munca pe care le-ati avut vreodata, totodata, la scolile absolvite si alte programe de educatie): Am fost inscrisa in scoala militara din noua Zeelanda terminand-o cu succes apoi am fost repartizata in Italia la intr-un cadru militar avansat fiind pregatita pentru integrarea in armata dupa trei ani am fost trimisa sa stiudiez in Iraq unde am si ales sa raman in doi ani de zile am finalizat studiile necesare si am fost in rolata in armata de unde am primit misiuni in : Paris(atentat terorist) Iraq(Talibani detonatori) si Londa(atentat cu bombe artizanale) toate misiunile au fost terminate cu succes in mai putin de 2-3 luni,



[OUT OF CHARACTER]:



  • Prenume: Razvan
  • Varsta: 22
  • De cand faceti parte din comunitatea Romania Role-play: 2014
  • De ce ati ales modul role-play si cum credeti ca poate fi definit termenul acesta: Am ales modul RP pentru ca ma atrage mult mai mult decat RPG, eu personal definesc modul rp astfel : Un actor ce face ce i-se da in scenariu doar eu ii dau scenariul si tot eu am control total
  • Cum considerati un character development realistic si cum ati modela latura negativa si cea pozitiva a acestuia: Ch dev negativ ar fii atunci cand caracterul nu iese castigator mereu, negativ ca si in viata reala azi iei o palma maine doua poimaine le dai inapoi pe toate, avand probleme pe care orice om le are, probleme cu matematica de exprimare etc. ce a pozitiva cand are o linie de castiguri sentimentale, materialiste
  • Numele contului de pe forum (link catre acesta):  XUX iti trimit pe PM link
  • Nivelul contului de pe care aplicati: 7
  • Ati mai facut parte din factiuni legale? Daca da, explicati si specificati ce fel de factiuni: EMS
  • Poze needitate cu /mystatus si /status de pe toate caracterele dumneavoastra: Tot pe pm si astea
avatar
Tyler_Newman
Overall Administrator
Overall Administrator
Posts : 31
Join date : 05/09/2018

 Sophia Christiana - Aplicatie ATF [A] Empty Re: Sophia Christiana - Aplicatie ATF [A]

Vin Sept 07, 2018 12:09 pm
((Astept pozele mystatus si status pe PM. Daca nu poti aici pe FORUM la blind))
avatar
Tyler_Newman
Overall Administrator
Overall Administrator
Posts : 31
Join date : 05/09/2018

 Sophia Christiana - Aplicatie ATF [A] Empty Re: Sophia Christiana - Aplicatie ATF [A]

Vin Sept 07, 2018 12:57 pm
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
 
• Stimate aplicant,


Va scriu din partea TRAINING OFFICERS pentru a va informa in legatura cu aplicatia dumneavoastra.
Dupa deliberari si dezbateri, personalul de recrutare a ajuns la decizia de a va ACCEPTA aplicatia
si de a va integra mai departe in procesul de recrutare.


Cu respect,
Overall Administrator Tom Hall
Continut sponsorizat

 Sophia Christiana - Aplicatie ATF [A] Empty Re: Sophia Christiana - Aplicatie ATF [A]

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum