ATF
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
Noble_Adair
Posts : 1
Join date : 10/09/2018

Noble Adair - APLICATIE ATF Empty Noble Adair - APLICATIE ATF

Lun Sept 10, 2018 8:10 pm
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
APLICATIE


Informatii generale:



  • Nume: Noble.
  • Prenume: Adair.
  • Sex: Masculin.
  • Varsta:  25
  • Inaltime: 1.79.
  • Greutate:  87 kg.
  • Nationalitate: Germana.
  • Adresa: Los Santos, Las Collinas 52.
  • Numar de telefon: 340340



Conditii:



  • Sunteti cetatean legal al Statelor Unite ale Americii?: Da.
  • Suferiti de vreo boala cronica? Daca da, explicati: Nu sufar de vro boala cronica.
  • Suferiti de vreo boala fizica? Daca da, explicati: Nu.
  • Ati fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explicati: Nu am fost arestat.
  • Ati fost vreodata arestat pentru o infractiune? Daca da, explicati: Nu am fost arestat.
  • Sunteti in conformitate cu politica substantelor interzise in ATF? Daca da, explicati si dovediti (dovada medicala va trebui sa contina scrisoare de confirmare conform politicii substantelor interzise in ATF de la un medic autorizat): Da.
  • Ati primit vreodata contraventie? Daca da, explicati: In trafic, condus imprudent sau nepurtarea centurii.
  • Detineti licenta de conducere valabila conform cat. I valabila in Statul San Andreas? Daca da, ati fost vreodata supus suspendarii?: Da.
  • Detineti licenta port-arma? Daca da, ati fost supus vreodata suspendarii?: Nu detin.
  • Aveti cunostinte lingvistice internationale? Daca da, specificati nivelul de vorbire ale acestora: Vorbesc fluent Germana.



Statutul profesional (ESEU LIBER):



  • Scrieti istoricul dumneavoastra in conformitate cu statutul profesional (se refera la absolut toate locurile de munca pe care le-ati avut vreodata, totodata, la scolile absolvite si alte programe de educatie): M-am inscris la scoala in Germania, unde am terminat atat scoala generala cat si liceul, iar de acolo am vrut sa urmez ''visul american'' si am venit la o universitate de limbi straine in America, din nefericice nu am putut sa termin acea universitate, am renuntat dupa aproximativ doi ani dar am ramas in Los Santos sigur, reusind sa-mi castig traiul destul de greu, am lucrat la inceput vanzator la un super-market din Downtown Los Santos, dupa cateva luni am demisionat si am incercat sa urmez o cale a Justitiei, incercand sa urmez universitatea de drept pe care am nu am reusit sa o termin din lispa banilor, fiind nevoit sa ma angajez iar. Am mai lucrat ca sofer de tir, facand rute Los Santos - San Fierro pentru o perioada destul de lunga, iar acum dupa ce am demisionat si m-am pus putin pe picioare financiar, spre sa reusesc sa-mi indeplinesc visul, sa ajung un om care lucreaza pentru Departament of Justice.



[OUT OF CHARACTER]:



  • Prenume: Danut.
  • Varsta: 18.
  • De cand faceti parte din comunitatea Romania Role-play: 2012, nu stiu exact data.
  • De ce ati ales modul role-play si cum credeti ca poate fi definit termenul acesta: Am ales modul role-play dupa ce am jucat cativa ani buni RPG, am fost adus de catre un prieten pe server, iar dupa ce m-am chinuit sa invat cum sa ma comport si ce trebuie sa fac, am inceput sa iubesc acest mod de joc, un mod in care trebuie sa-ti expui trairile si sentimentele unui caracter, prin intermediul unor comenzi.
  • Cum considerati un character development realistic si cum ati modela latura negativa si cea pozitiva a acestuia: Eu as dorii sa-mi construiesc un caracter recalcitrant, sa aibe o fire vulcanica dar sa fie usor de stapanit, iar ca parte pozitiva sa invete repede si sa poata sa lucreze in echipa.
  • Numele contului de pe forum (link catre acesta): deMENT, trimit in PM.
  • Nivelul contului de pe care aplicati: 28.
  • Ati mai facut parte din factiuni legale? Daca da, explicati si specificati ce fel de factiuni: Am facut parte din LSPD pentru aproximativ 2 ani, cu intreruperi.
  • Poze needitate cu /mystatus si /status de pe toate caracterele dumneavoastra: Trimit in PM.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum